Risk Alma, Önlem Al

Çalışanlarını Mesleki Kazalara Karşı Korumayı Hedefleyen Şirketler İçin Profesyonel Hizmetler
Yetişmiş insan gücüyle iş dünyasının her alanında fayda sağlayacak programlar geliştirmek,
uygulamak, sürekli iyileştirmek ve değer sağlamak üzere yola çıkmıştır. Tüm faaliyetlerini,
kendi alanında uzman ve saha deneyimlerine sahip A, B ve C Sertifikalı İSG uzmanı, iş yeri hekimi
ve sağlık memurlarından oluşan kadrosuyla sürdürmektedir.
HİZMETLERİMİZ

İş Güvenliği

İş Güvenliği Uzmanları


29.12.2012 tarihli ve 28512 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan “İş Güvenliği Uzmanlarının Görev, Yetki, Sorumluluk ve Eğitimleri Hakkında Yönetmelik” gereği tehliken sınıfları ve çalışan sayıları doğrultusunda işletme ve işyerlerinizde İş Güvenliği Uzmanları görevlendirme zorunluluğu getirilmiştir. Tepe İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri A.Ş. olarak tehlike sınıfları doğrultusunda ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek iş güvenliği uzmanları (A,B,C Sınıfı) istihdam etmekteyiz.

Patlamadan Korunma Dökümanı

Patlamadan Koruma Dökümanı


Patlamadan korunma dokümanı, Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimimiz tarafından 30.04.2013 tarihli 28633 sayılı resmi gazetede yayımlanan “Çalışanların Patlayıcı Ortamların Tehlikelerinden Korunması Hakkında Yönetmelik” kapsamında hazırlanmaktadır. İlgili yönetmeliğin 10. maddesinde “MADDE 10 – (1) İşveren, 6'ncı maddede belirtilen yükümlülüğünü yerine getirirken, ikinci fıkrada belirtilen hususların yer aldığı Patlamadan Korunma Dokümanını hazırlar.” diye belirtilmiştir. Tepe İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri A.Ş. olarak Patlamadan Korunma Dokümanı hizmetini alanında uzman personellerimizle sizlere sunmaktayız.

Diğer Sağlık Personeli

Diğer Sağlık Personeli


20.07.2013 tarihli ve 28713 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan “İş yeri Hekimi ve Diğer Sağlık Personelinin Görev, Yetki, Sorumluluk ve Eğitimleri Hakkında Yönetmelik” gereği işveren, işyerlerinde alınması gereken iş sağlığı ve güvenliği tedbirlerinin belirlenmesi ve uygulanmasının izlenmesi, iş kazası ve meslek hastalıklarının önlenmesi, çalışanların ilk yardım ve acil tedavi ile koruyucu sağlık ve güvenlik hizmetlerinin yürütülmesi amacıyla; çalışanları arasından bu Yönetmelikte belirtilen nitelikleri haiz bir veya birden fazla işyeri hekimi, iş güvenliği uzmanı ve diğer sağlık personeli görevlendirmekle yükümlüdür. Tepe İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri A.Ş. olarak ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek işyeri hekimi, iş güvenliği uzmanı ve diğer sağlık personeli istihdam etmekteyiz.

İş Sağlığı

İşyeri Hekimleri


20.07.2013 tarihli ve 28713 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan “İş yeri Hekimi ve Diğer Sağlık Personelinin Görev, Yetki, Sorumluluk ve Eğitimleri Hakkında Yönetmelik” gereği tehlike sınıfları ve çalışan sayıları doğrultusunda işletme ve işyerlerinizde İşyeri hekimi, diğer sağlık personeli görevlendirme zorunluluğu getirilmiştir. Tepe İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri A.Ş. olarak ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek işyeri hekimi, diğer sağlık personeli istihdam etmekteyiz.311

Düzenlenen Eğitim1482

Eğitim Verilen Kişi841

Yapılan Denetim/İşyeri Ziyaretleri1248

Yapılan Muayene
Hemen Teklif Alınız
Firma Bilgleri* Lütfen bilgilendirmeyi kabul ediniz !!!Firma Bilgleri* Lütfen bilgilendirmeyi kabul ediniz !!!DuyurularTEPE ISG Artık Sosyal Medyada!
TEPE İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ HİZMETLERİ A.Ş.'yi artık sosyal medyadan da takip edebilirsiniz. Güncel bilgi ve içeriklerimizle Facebook, Linkedin ve Instagram'da takipçilerimizi bekliyoruz.

Manisa Bölge şubemiz açıldı!
Manisa bölge şubemizle hizmet alanımızı büyütmüş bulunmaktayız. Manisa şube açılışı ile Balıkesir, Kütahya, Uşak, İzmir, Aydın, Denizli illerinde iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerimize başladık.

Adana Bölge şubemiz açıldı!
21.12.2016 itibari ile Adana bölgemiz faaliyete geçmiş bulunmaktadır. Adana, Mersin, Niğde, Hatay, Kayseri, Osmaniye, Kahramanmaraş illerinde uzman kadromuz ile hizmetlerimize başladık.

   
Tepe İş Sağlığı ve Güvenliği A.Ş.
Bilknet Holding A.Ş. Kurulşudur
 444 5 298
Üniversiteler Mahallesi 1601 Cad. No:4 Bilkent Çankaya / ANKARA
 0312 266 00 81    0312 266 00 81     info@tepeisg.com.tr
   
Tepe İş Sağlığı ve Güvenliği A.Ş.
Bilknet Holding A.Ş. Kurulşudur
 444 5 298
Üniversiteler Mahallesi 1601 Cad. No:4 Bilkent Çankaya / ANKARA
 0312 266 00 81    0312 266 00 81     info@tepeisg.com.tr