Değerli Müşterilerimiz TEPE İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ HİZMETLERİ A.Ş.de İstek, Öneri, Dilek ve Şikâyetleriniz İçin Nasıl Bir Yol İzleyebilirsiniz?

TEPE İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ HİZMETLERİ A.Ş.’ de siz değerli müşterilerimize şikâyetin nasıl ve nerede alınacağına dair bilgiyi iletmek istiyoruz.

Erişilebilirlik: Siz değerli müşterilerimiz bizlere 444 5 298 numaralı hattı arayarak telefonla veya e-posta(info@tepeisg.com.tr) ile veya internet sitesindeki iletişim, öneri ve şikâyet formunu doldurarak ulaşabilirsiniz.

Şikâyetlerinizi iletirken; size ulaşabileceğimiz bilgilerinizi, şikâyetinizin tarihini, saatini, yerini, ilini, şikâyetinizin türünü, varsa şikâyetinize ait durumun resmini veya detaylı açıklamalarını yazarsanız uygunsuzluğu giderebilmek ve sistemimizi sürekli iyileştirmek için bizlere fırsat yaratmış olacaksınız.

Cevap verebilirlik: TEPE İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ HİZMETLERİ A.Ş. müşterileri için karşılıklı iletişim ortamında hızlı ve özgün çözümler üretmek, şikâyetleri etkili ve verimli bir şekilde ele alarak cevaplandırmak, şikâyetlerin gizliliğini korumak, personel ve müşterilerine müşteri şikâyetlerinin ele alınması konusunun önemini sağlamak için gerekli çalışmaları planlamakta ve uygulamaktadır. Talepler için öncelik sırasına, oluşma sıklığına ve ciddiyetine göre her türlü makul çaba sarf edilmektedir. Mümkün olduğunca kısa bir zamanda, şikâyetin etkili bir çözüme ulaştırılmasını amaçlayan bir tarzda konu ele alınmaktadır. TEPE İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ HİZMETLERİ A.Ş., bütün iç ve dış kaynaklı makul çözüm yolları tükenene veya sizlerin memnuniyeti sağlanana kadar şikâyeti izlemektedir.

Objektiflik: Her bir ileti, adil, objektif ve tarafsız olarak değerlendirilmektedir.

Ücretler: Çağrı Merkezi kullanımı sizler için ücretsiz olup, her daim ulaşılabilir şekilde çalışmaktadır.

Gizlilik: Kişisel bilgileriniz sadece kuruluş içerisinde şikâyetin ele alınması amacıyla elde edilebilir şekildedir, sizler bu durumun açıklanmasına açıkça rıza göstermedikçe, bu bilgiler CRM programında saklı kalmaktadır.

Müşteri Odaklı Yaklaşım: Sizler tarafından iletilen şikâyetler geri bildirime açık şekildedir, TEPE İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ HİZMETLERİ A.Ş. yaptığı işlemleri şikâyetin iletilmesinden sonraki tüm aşamalarda sizler ile paylaşmakta ve müşteri odaklı bir yaklaşım sergilemektedir.